6 Temmuz 2011

Fenerbahçe şike yapmış irenç :)

Ortalık futbolda şike skandalıyla çalkalanıyor. Şaşkın durumdayım. Ama şaşkınlığımın sebebi yapılan şikeler değil bu şikelerin ortaya çıkarılması.

Çünkü zaten biliyoruz ki yıllardır çeşitli kulüpler çeşitli şekillerde şike yapıyor.(Örnek : 8-0'lık galatasaay-ankaragücü maçının normal bir maç olduğunu kimse anlatmasın) Ama bunlar ortaya çıkarılamıyordu. Şimdi ortaya çıkarıldı ve bu durum için hükümeti tebrik etmek lazım. Ergenokondaki mafialardan futboldaki şikecilere kadar herkezin üstüne cesurca gidiyorlar.

Ortadaki deliller(emniyetteki) sonucunda fenerbahçe'nin şike yapan kulüp olarak küme düşürülmesi gerekiyor; ama bakın görün fenerbahçe küme düşmeyecek. Çünkü şartlar buna izin vermez. LİGTV ve TFF doğal olarak Türk futbolu çok büyük zarar görür.Ve daha bir sürü unsur var. Adalet demokrasi falanda bir yere kadar işler yani :)

Aziz yıldırım'la ilgili ayrı bir satır açmak istiyorum.Fenerbahçeli arkadaşlara yıllardır diyorumki : Aziz başkan'ın elinde bütün şartlar var ona rağmen fenerbahçe'ye hiçbir başarı kazandıramadı. Bu adam beceriksiz. Gönderin artık diyorum ama kalsın diye yürüyüş yapıyorlar. Sonunda da Fenere en güzel golü Aziz başkan atmış oldu.

Neyse üzülmeyin fenerbahçeli kardeşlerim sizin bir suçunuz yok, belki tek suçunuz; fenerbahçeli olmak :)

4 yorum:

 1. sırtları yere gelmez, tayyip faktör +50

  YanıtlaSil
 2. Ezikler ya bütün sezon boyunca bize kümede kal diye tezarüat yapanlar şimdi küme düşme tehlikesinde :)

  YanıtlaSil
 3. tek suçumuz fenerbahçeli olmakmış (: canım yaa ne şakacısın sen (:

  YanıtlaSil
 4. onların tek suçları fenerbahçeli olmaları ;) aynen!

  YanıtlaSil